niedziela, grudnia 21, 2014

Pomocnicy Świętego Mikołaja ciężko pracują...

Wspólnie z kilkunastoma blogerkami podjęłyśmy się trudu zorganizowania Świątecznego Spotkania Blogerek.
Dlaczego trudu?


Ponieważ każda z nas miała niezwykle ciężkie zadanie nawiązania współpracy z firmami, które mogłyby pomóc nam w organizowaniu spotkania, którego głównym celem była zbiórka prezentów dla dzieci z Domu Dziecka w Rzeszowie. Nie jest to wcale takie proste z uwagi a to na koniec zbliżającego się roku, gdzie firmy już rozdysponowały swoje produkty a to na fakt, że nie będą miały większego "zysku" w tym. Celowo użyłam takiego słowa i ubrałam je w "". Ofiarując prezenty blogerkom mają tak naprawdę darmową i dobrą reklamę - wiadomo - recenzja blogerki liczy się znacznie bardziej od chociażby kosztownej reklamy w prasie czy TV. A tutaj - cel niezwykle szczytny ponieważ  dzieci, które ucieszą się z każdej formy pomocy no ale niestety... Nie zareklamują firmy. Chociaż czy nie ma większej ceny niż ich radość z prezentu chociażby naprawdę najdrobniejszego? W końcu to jest czas świąteczny i wypadałoby chociaż raz nie patrzeć na cyferki i wykresiki. No ale niestety. Część firm do których się zwracałyśmy odpisywała, że niestety chcieliby ale nie są w stanie nam pomóc. Przykre ale przynajmniej była odpowiedź. Ale były i firmy, które nawet nie odpisały "nie bo nie". Jak to rozumieć? Może brak czasu a może...

Ale na szczęście są na rynku polskim tacy, którzy z chęcią przybyli z pomocą. A wierzcie mi pomoc tych właśnie firm był przeogromna.

Pierwsza z Firm, która przyszła nam z pomocą była Firma Jagatex. Bardzo dziękuję w imieniu swoim oraz pozostałych blogerek za ogromną pomoc. Dzięki Wam dzieci będą widoczne na drodze i bezpiecznie wrócą do siebie. 

                                         


 Kolejna Firma, na którą mogłyśmy liczyć to Firma All Bag. Dzięki uprzejmości Firmy mogłyśmy zapakować sporą część prezentów. Wzory na torebkach przepiękne. Dziękujemy. 
 Firma Złoto Maroka przysłała wspaniały zestaw, który widzicie poniżej. Panie Romanie dziękujemy za to, że pomimo nie uczestniczył Pan z nami w spotkaniu zdecydował się Pan na taki gest.
 Dziękujemy również agencji, która reprezentuje firmę GAL. Przedstawicielka Firmy bardzo szybko zareagowała na mojego maila z zapytaniem o pomoc w wsparciu naszego spotkania. Dzięki Pani dzieci z pewnością unikną chorób w tym zimowym okresie. Przygotowując paczkę na wczorajsze spotkanie kompletnie zapomniałam o kosmetykach z lipcowego spotkania, które zostały ponieważ dwie dziewczyny wtedy nie pojawiły się. Dzięki nim te rzeczy jutro trafią do dzieci z Domu Dziecka.

 Te prezenty dzieci dostaną dzięki firmom: Pilomax, Gentle Day, Cosmetic - Service oraz AllePaznokcie.

Patronat główny nad naszym spotkaniem objęli:


 Jeszcze raz dziękujemy za ogromną pomoc.
Więcej nt. firm i samego spotkania już niebawem.

2 komentarze:

  1. cieszę się, że jednak znalazło się kilka firm, którym zależy na dzieciach, a nie tylko na darmowej reklamie:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za zatrzymanie się na moim blogu i przeczytanie posta.
Będę wdzięczna za pozostawiony przez Ciebie komentarz.
Jeśli masz jakieś sugestie z chęcią je poznam.

Drukuj

Copyright © 2016 Malowana słońcem , Blogger