sobota, października 13, 2018

Spotkanie blogerek - jak się odbywa?

Dzisiaj historia pewnego spotkania. Historia ponieważ odbyło się ono już ponad miesiąc temu ale z uwagi na to, że ostatnio krucho u mnie z czasem to nadrabiam zaległości dzisiaj.


Była piękna słoneczna sobota. 1 września z kilkoma dziewczynami (blogerkami) spotkałyśmy się aby porozmawiać o swoich zainteresowaniach, wymienić się doświadczeniami i przede wszystkim dokonać licytacji.
Organizatorki zaprosiły nas do restauracji pod wdzięczną nazwą Radość. Elegancka i zarazem klimatyczna restauracja dwupoziomowa w Rzeszowie. miejsce idealne na tego typu spotkania.
W miarę jak zaczęły się schodzić uczestniczki poznawałyśmy się i zabierałyśmy za wybór dań z menu. A było w czym wybierać. 
Tuż po spałaszowaniu pyszności i rozmowach odwiedziła nas pani Kasia z Mary Kay. Opowiedziała ona nie tylko o firmie założonej przez kobietę dla kobiet ale przedstawiła ofertę produktową produktów jakie mają w swojej ofercie. Opowiedziała nam również niezwykle ciekawą historię jak to się stało, że ona zasiliła szeregi, tej znanej wszystkim, firmy.


Po wizycie Pani Kasi odwiedziła nas przedstawicielka Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Dzięki ufundowanym przez firmy upominkom mogłyśmy wylicytować spore zestawy a wylicytowaną kwotę 660 zł przekazać na potrzeby dzieci. Dodatkowo organizatorki spotkania zorganizowały zbiórkę nakrętek.
Dziękuję Wam dziewczyny za to, że dopięłyście wszystko na ostatni guzik. Wiem ile w to włożyłyście pracy i podziwiam za to, że są w naszej społeczności blogerskiej osoby które żyją swoją pasją i krzewią ją na terenie Podkarpacia.
A poniżej prezenty otrzymane i wylicytowane. Kilku nie ma na zdjęciu z uwagi na to, że jeszcze tego samego dnia podzieliłam się nimi z przyjaciółką. :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za zatrzymanie się na moim blogu i przeczytanie posta.
Będę wdzięczna za pozostawiony przez Ciebie komentarz.
Jeśli masz jakieś sugestie z chęcią je poznam.

Drukuj

Copyright © 2016 Malowana słońcem , Blogger